Hızlı PVC Kapı

Hızlı PVC kapı

Fabrika ve depo alanlarının malzeme giriş-çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlardaki çok sık ve hızlı açılıp-kapanması gereken geçiş noktalarında kullanılır. Bu performans, Hızlı Branda Kapı sevkiyatlarda kolaylık sağlarken aynı zamanda ısı kayıplarını da minimalize eder. Pvc Hızlı Sarmal kapı ve Pvc Hızlı katlanır kapı emniyet fotoseli sayesinde güvenli kullanım sağlamaktadır. Enerji kesintilerinde manuel kullanım imkanı bulunan pvc hızlı kapılar Sarmal veya katlanır tip olarak tercih edilebilir.

Pvc Katlanır Kapılar; Yoğun araç trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan minimum seviyede etkilenmesinin istendiği mekanlarda son derece başarılı çözümlerdir. Esnek PVC branda sistemi sayesinde oldukça uzun ömürlü ve güvenli sistemlerdir. Sabit hızlı açılıp kapanan modelinin yanı sıra esnek kalkış ve durma hızlarına sahip iki ana model olarak sunulmaktadır. En belirgin özelliği  hızı ve dayanıklılığıdır.

Pvc katlanabilir kapı ,soğuk zamanlarda ısıyı, sıcak zamanlarda serin havayı içeride muhafaza etmektedir. Katlanır kapılar içerisinde bulunan özel galvaniz çelik borular sayesinde dış ortamlarda ki hava muhalefetlerine maruz kalsa bile görevini sıkıntısız şekilde yerine getirir ve uzun vadede de tesise problemsiz hizmet etmeye devam eder. Hızlı PVC kapılar rüzgara 80  km/m2 dayana bilirler tabiki bununda kalite basamakları bulunuyor ucuz diye aldığınız PVC kapılar güvenlik açısından ve dayanıklılık açısından ihtiyacınızı sağlamaz.

 Üçel Otomatik Kapı Sistemleri; Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde Seksiyonel Kapı, Alüminyum Kepenk, Çelik Kepenk, Fotoselli Kapı, Yana Kayar Bahçe Motoru, Bariyer, Hızlı Pvc Kapı, Yükleme Rampası ve Yükleme Körüğü temini ve 

"Endüstriyel Kapı için Doğru Adres "